Stravné / platby

Stravné MŠ Perknov
Havlíčkův Brod, Wolkerova 2941

Výše stravného byla stanovena v souladu s vyhláškou 107/2005 Sb.,o školním stravování v platném znění:

Strávníci 3-6 let - 30,-Kč za jeden den - oběd,svačiny

Strávníci 7-8 let - 32,- Kč za jeden den - oběd,svačiny

Měsíční záloha činí 30x stravovací dny

Pokud rodič neuhradí platbu ve stanoveném termínu a nedohodne si s vedoucí ŠJ jiný termín, jedná se o porušení školního řádu a ředitel může, po předchozím písemném upozornění zákonných zástupců, ukončit docházku dítěte do mateřské školy.

Platba se vybírá zálohově, tj. k 20. dni předcházejícího měsíce.
První platbu poukážete na níže uvedený účet k 20.8. v daném roce.
Po sjednaném svolení k inkasu ( limit 1000,- Kč),odevzdá každý zákonný zástupce dítěte vedoucí stravovacího provozu číslo účtu, ze kterého se strhává stravné.
Stravné se počítá: stravné dny – odhlášená strava v předchozím měsíci.
Číslo účtu: 6032521/0100 bez variabilního symbolu.
Přeplatky za stravné se vracejí v červenci na účet plátce.

Vedoucí stravovacího provozu: Lenka Klofáčová

Kontakt: 569 425 255

Úřední dny v MŠ: úterý 12.30 - 15.00, pátek 8.00 – 14.00 hodin

Strava a životní styl

Vhodnou skladbou jídelníčku je dětem zajištěna plnohodnotná a vyvážená strava, která je součástí zdravého životního stylu naší školy. Do jídla děti nenutíme, ale snažíme se u nich vhodným způsobem vypěstovat návyky zdravého stravování.

Po celý den je pro děti zajištěn pitný režim, k dispozici je voda, ovocný nebo bylinkový čaj či ovocná šťáva. Ovoce a zelenina je dětem podávána v průběhu dne formou samoobslužného bufetu.

Alergeny

1. OBILOVINY OBSAHUJÍCÍ LEPEK - pšenice, žito, ječmen, oves, špalde, kamut nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich
  2. KORÝŠI a výrobky z nich
  3. VEJCE a výrobky z nich